Piedāvājam PEINTBOLU vai LĀZERTAGU privātām ballītēm mūsu peintbola parkā ar iepriekšēju rezervāciju ;-) 2023. gada sezona IR SĀKUSIES!

Posted: 17 marts, 2022 in Bez kategorijas

Esam ģimene, kura blakus savām mājām ierīkojusi peintbola- lāzertaga laukumu un izīrējam visu nepieciešamo aprīkojumu. Mums nav lielākais un labākais laukums Latvijā, bet mūsu priekšrocības ir iespēja nodrošināt privātus pasākumus bez liekiem, traucējošiem svešiniekiem, kā arī ērtā atrašanās vieta vietējo rajonu iedzīvotājiem. Pie mums varat nosvinēt dzimšanas dienu, vecpuišu ballīti, vai vnk draugu kopā sanākšanu. Spēles laikā Jūs būsiet vienīgie klienti un Jums būs rezervētas 3 stundas parka teritorijā, kuru laikā varēsiet gan izskrieties pa spēles laukumu, gan uztaisīt pikniku vai pacept gaļu.

Lāzertaga cena: 10 eur no cilvēka par stundu ilgu spēli (laiks tiek skaitīts tikai par spēli laukumā, bez instruktāžas un sagatavošanās spēlei). Uzturēšanās parka teritorijā 3 stundas.

Peintbola cena: 10 eur par spēles komplektu ar 200 lodītēm. Papildus 100 lodītes – 4 eur. Rezevējot spēles laiku, jums tiek rezervēts uzturēšanās laiks parka teritorijā līdz 3 stundām- tas nozīmē, ka rezervējot spēli uz pl.12.00, jūs būsiet vienīgie klienti no pl. 12.00-15.00, kura laikā varēsiet izspēlēt peintbolu vai lāzertagu, varēsiet izmantot nojumi un piknika galdu, kā arī grillu.

UZMANĪBU: Lāzertags notiek peintbola laukumā, ārā. Nepieciešams atbilstošs apģērbs, kuru nav žēl nosmērēt, bet ja tāds nav- iespējams izīrēt peintbola kombinezonu pa 2 Eur gab.

Spēles notiek tikai ar iepriekšēju rezervāciju: t. 29 78 03 62

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s